Jak se stát partnerem


Chcete se stát partnerem značky Pevonia? Uvažujete o používání této přírodní kosmetiky ve svém salónu? Obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře či telefonického kontaktu.

Novým odběratelům nabízíme spolupráci s vyhrazeným obchodním zástupcem a spolupráci se zkušeným školitelem. Získáte také slevu ve výši 10% z ceníkových cen na první objednávku. Seznámíme vás se strategií maloobchodního prodeje značky Pevonia Botanica a pomůžeme s obchodní strategií. Pro naše odběratele připravujeme pravidelná školení a informování o nových výrobcích či metodách ošetření v našem školícím centru Pevonia Academy.

Na těchto stránkách najdete tzv. Klientskou zónu, která obsahuje technické manuály popisující krok za krokem jednotlivé procedury, informace o nákladech na ošetření, imageové i produktové obrázky apod.

Naprostou samozřejmostí je marketingová podpora z naší strany, to znamená, že získáte produktové katalogy, firemní tašky, dárkové poukázky, objednávkové kartičky a imagové plakáty. V sobě svátků (den svatého Valentýna, Velikonoce, Vánoce, Nový rok, atd.) vám poskytneme tematicky zaměřené imageové bannery pro vaše webové stránky nebo dárkové vouchery pro klienty. Nabízíme také možnost propojení webových stránek. Pokud si budete přát, pomůžeme s vytvářením nabídek na míru dle vašich potřeb a možností.

Vítejte ve světě Pevonia Botanica.

 

NAPIŠTE NÁM