Ošetření


Pevonia Botanica přináší jedinečné pojetí péče o pokožku obličeje a těla. Pevonia je aktivní firma, která na trh přináší stále něco nového. Ve speciálních laboratořích vznikají nejen nové přípravky, ale také se zkoušejí nové metody profesionální péče. Veškeré kůry jsou pečlivě připravovány a zkoušeny špičkovými odborníky ve Spojených státech pro zajištění profesionálních výsledků. Efektivitu zajišťují i používané přípravky z nejčistších přírodních ingrediencí. Vysoká kvalita výrobků a procedur garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Právě proto patří značka Pevonia mezi nejoceňovanější kosmetickou péči v salónech a spa nejen ve Spojených státech, ale i v Asii, Jižní Americe a západní Evropě.

 

Jako jedna z posledních novinek byla odborníky vytvořena unikátní liftingová masáž obličeje a dekoltu PevoPressure. Jedná se o manuální metodu vyhlazování obličeje s okamžitým viditelným účinkem. Tato intenzivní zpevňující masáž kombinuje modelaci a tonizaci svalové struktury. Výsledkem je výrazné omlazení a zpevnění pokožky obličeje a dekoltu. Ošetření, které využívá této nové metody, patří do řady speciální péče, která předcházejí stárnutí, omlazuje, vyživuje a zpevňuje pleť.

 

Profesionální ošetření Pevonia neřeší jen příznaky stárnutí. Poskytuje celou řadu ošetření těla i obličeje sestavených přesně podle stavu a druhu pokožky i věku klientů. Je tak možné poskytnout péči podle specifikací různých typů pokožky od základních jako je suchá, citlivá, smíšená nebo mastná pokožka, až po ošetření, která řeší specifické problémy pokožky, jako je akné a rosacea. Lze také poskytnout ošetření proobnovu zářivé vitality, pro intenzivní výživu nebo hydrataci. Samostatnou kapitolu tvoří šetření určená mužům, která pomáhají pleti udržet si zdravý, přirozený vzhled a brání příznakům stárnutí.

 

Všem partnerům poskytne Pevonia komplexní proškolení. Všechny prostředky a školení, poskytované značkou Pevonia, mají jako cíl zajištění vysoce kvalitního servisu kosmetičkám, které tak mohou zvýšit svoji profesionalitu a dosahovat skvělých výsledků.