Pečujte o své ruce a nohy

08.08.2017

Ruce jsou naší vizitkou, navíc prozradí náš věk lépe než tvář, i proto se doporučuje věnovat jim náležitou každodenní péči. Z hygienických důvodů ruce několikrát denně důkladně omýváme mýdlem, ale zatímco obličej po každém opláchnutí ošetříme krémem, ruce většinou jen osušíme. A to i přesto, že voda a obyčejné mýdlo jim rozhodně neprospívají. Pokožka rukou také vyžaduje náležité ošetření, protože bez něj stárne daleko rychleji. Po každém umytí rukou vodou aplikujte zvláčňující výživný krém na ještě vlhké ruce. Nezapomeňte malé množství vmasírovat i do nehtů a nehtového lůžka. Nezapomínejte proto mít kvalitní krém stále s sebou.


Číst dále

Epilace nebo depilace?

11.07.2017

Jistě jste už tuto otázku slyšely od svých klientek: Nebudou mé chloupky po depilaci/epilaci hustší a tvrdší? Naopak některé metody epilace vedou k tomu, aby se chloupky staly tenčí a zeslábly.

Nejprve si ale musíme vysvětlit rozdíl mezi epilací a depilací, protože i když má oboje stejný cíl – mít hladkou pokožku bez chloupků, tak obě metody jsou velmi rozdílné.


Číst dále

Opalování

14.06.2017

Opalování jako módní trend vznikl až v minulém století. Jak k tomu došlo? Tuhle změnu odstartovala vlastně slavná módní návrhářka Coco Chanel, která říkala, že krásné a elegantní ženy mají mít snědou barvu. Rizika, která s sebou slunění přináší, si tehdy lidé neuvědomovali. Dnes už snad každý ví, že ke slunci a jeho paprskům je třeba přistupovat s náležitým respektem. Jak si tedy užívat sluníčka, aniž byste sebe a svou pokožku vystavovali zbytečnému riziku?


Číst dále

Anti-agingová tělová péče Tropical

14.06.2017

Pro hýčkání pokožky celého těla před blížícím se létem zvolte tělové přípravky proti stárnutí americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica s papayou nebo mangem a retinolem z řady Tropical, které úžasně voní, vyživují, hydratují a zlepšují elasticitu.


Číst dále

Oči chtějí svůj krém

14.03.2017

Pleť v okolí očí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší, křehčí a zranitelnější. Snadno ztrácí vodu a je náchylná k dehydrataci. Je dokonce až 3x tenčí než na zbytku obličeje. Jako první signalizuje stárnutí pleti.


Číst dále