Epilace nebo depilace?

11.07.2017

Jistě jste už tuto otázku slyšely od svých klientek: Nebudou mé chloupky po depilaci/epilaci hustší a tvrdší? Naopak některé metody epilace vedou k tomu, aby se chloupky staly tenčí a zeslábly.

Nejprve si ale musíme vysvětlit rozdíl mezi epilací a depilací, protože i když má oboje stejný cíl – mít hladkou pokožku bez chloupků, tak obě metody jsou velmi rozdílné.


Číst dále

Opalování

14.06.2017

Opalování jako módní trend vznikl až v minulém století. Jak k tomu došlo? Tuhle změnu odstartovala vlastně slavná módní návrhářka Coco Chanel, která říkala, že krásné a elegantní ženy mají mít snědou barvu. Rizika, která s sebou slunění přináší, si tehdy lidé neuvědomovali. Dnes už snad každý ví, že ke slunci a jeho paprskům je třeba přistupovat s náležitým respektem. Jak si tedy užívat sluníčka, aniž byste sebe a svou pokožku vystavovali zbytečnému riziku?


Číst dále

Anti-agingová tělová péče Tropical

14.06.2017

Pro hýčkání pokožky celého těla před blížícím se létem zvolte tělové přípravky proti stárnutí americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica s papayou nebo mangem a retinolem z řady Tropical, které úžasně voní, vyživují, hydratují a zlepšují elasticitu.


Číst dále

Oči chtějí svůj krém

14.03.2017

Oči chtějí svůj krém Pleť v okolí očí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší, křehčí a zranitelnější. Snadno ztrácí vodu a je náchylná k dehydrataci. Je dokonce až 3x tenčí než na zbytku obličeje. Jako první signalizuje stárnutí pleti.


Číst dále

POWER REPAIR Svěžest mládí

08.03.2017

Trápí Vás počínající známky stárnutí? Vzepřete se jim kvalitní kosmetikou a důslednou péčí. Přípravky inovované řady Power Repair viditelně opravují vrásky a předchází vzniku nových a zároveň působí proti předčasnému stárnutí. Kolem čtyřicítky začíná kůže ztrácet svoji elasticitu a pevnost, její povrch se ztenčuje pokračujícím snižováním kvality vnitřních struktur pokožky.


Číst dále