Anti-agingová tělová péče Tropical

14.06.2017

Pro hýčkání pokožky celého těla před blížícím se létem zvolte tělové přípravky proti stárnutí americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica s papayou nebo mangem a retinolem z řady Tropical, které úžasně voní, vyživují, hydratují a zlepšují elasticitu.


Číst dále

Oči chtějí svůj krém

14.03.2017

Pleť v okolí očí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší, křehčí a zranitelnější. Snadno ztrácí vodu a je náchylná k dehydrataci. Je dokonce až 3x tenčí než na zbytku obličeje. Jako první signalizuje stárnutí pleti.


Číst dále

POWER REPAIR Svěžest mládí

08.03.2017

Trápí Vás počínající známky stárnutí? Vzepřete se jim kvalitní kosmetikou a důslednou péčí. Přípravky inovované řady Power Repair viditelně opravují vrásky a předchází vzniku nových a zároveň působí proti předčasnému stárnutí. Kolem čtyřicítky začíná kůže ztrácet svoji elasticitu a pevnost, její povrch se ztenčuje pokračujícím snižováním kvality vnitřních struktur pokožky.


Číst dále

Znáte účinky bambuckého másla?

12.12.2016

Přírodní složka, která se získává extrahováním semen stromu máslovníku afrického. Je také známé pod názvem shea butter. Bambucké máslo příznivě působí na pokožku, kterou hydratuje, vyživuje, zjemňuje a chrání proti nepříznivému počasí. Obsahuje vitamíny A, E a F, které se v kosmetice často používají jako zkrášlující složky. Dále obsahuje nenasycené mastné kyseliny a jeho steroly, které zvláčňují kůži.


Číst dále

Připravme pleť na zimu

11.11.2016

Hydratace Chcete-li si zachovat mladistvou a zářivou pleť, je důležité vybrat vhodné výrobky. V zimním období je nutné pleť hydratovat, aby si zachovala, stávající vlhkost a přidat jí tolik potřebné lipidy, které pomáhají chránit pleť v zimních obdobích. Vyberte si produkty s obsahem přírodních rostlinných olejů, jako je skvalen, světlicový olej a bambucké máslo. Výživa Ideální jsou krémy s obsahem vitaminů A, C a E, zvláště pro ty z nás, kteří žijí ve městě a naše pleť je stále zatěžována smogem. Právě tyto vitamíny působí působí proti volným radikálům a Vaši pleť čistí.


Číst dále