Podzimní doporučená ošetření


YouthRenew Hydra-glow Peel®

Nový chemický peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, zanechává pleť hladkou a vyrovnanou, hluboce hydratuje, zesvětluje tón pleti, přináší pleti zářivý a okamžitý efekt, bezpečný pro všechny foto typy pleti, omlazující účinky. Okamžité oživení pleti k událostem jako je svatba, speciální výročí pro nejlepší efekt, ošetření provést nejlépe 48 hodin před významnou událostí.

Peel & Recapture Micro-Retinol™

událostí Představte si, že existuje zázračná ingredience, která dokáže vyhladit vrásky, minimalizovat póry a ještě pokožku perfektně hydratuje. Taková složka skutečně existuje a jmunuje se Retinol.
Retinol je aktivní forma vitamínu A. Jedná se o silný antioxidant, který pomáhá bojovat proti stárnutí.Hraje také důležitou roli při ochraně pokožky před nepříznivými vnějšími vlivy.Nová generace retinolu se uvolňuje postupně a soustavně přímo do vrásky. Eliminuje tím viditelné vrásky hluboko pod povrchem a současně na povrchu pleť zřetelně vyhlazuje. Lépe tak bojuje s příznaky stárnutí, zejména s vráskami a posiluje funkci kožní bariéry.

Lumafirm®

Jedinečné složení působí doslova "proti hodinám" především díky ingrediencím, které prodlouží mládí pleti. Linky a vrásky jsou výrazně méně viditelné. Nahradí je vypnutá a rozzářená pleť. Pokožka získává zpět svou sílu a pevnost a vypadá mladší. Rovněž dodává pleti dokonalou hydrataci a působí proti škodlivému působení volných radikálů. 

Ligne Basic s propolisem

Základní ošetření dle typu pleti. Dopřejte své pleti vyjímečné zacházení. Ošetření v 5 krocích se silnými aktivními látkami pro obnovu pleti a získání zdravé a svěží pleti. Již po jednom ošetření je pleť vyživená  a posílená.

Skin-Fit Myoxy Caviar Mask®

Ochrání váš mladistvý vzhled.Dokonalé spojení ingrediencí dle nejnovějších technologií dodává citelnou relaxaci a vyhlazuje hlubší vrásky a urychluje vstřebávání všech aktivních látek. Omlazující kaviár a opravující mrazem-sušený Escutox® vyživuje pokožku a zároveň bojuje se stárnutím. Pleť je poté viditelně omlazená a vypnutá.